0

یو پی اس ماژولار

یو پی اس ماژولار

یو پی اس های ماژولار از تکنولوژی خاصی برخوردار می باشند. در ایجاد فنآوری یو پی اس های ماژولار سه عامل مهم نقش داشته است: پیشرفت‌ هایی که آن را یک طرح عملی ساخته است، مزایای فنی و اقتصادی، و تغییرات در محیط تجاری و کسب و کار.


اصلی ترین کاربرد یو پی اس های ماژولار در دستگاه ها و مکان هایی است که به هیچ وجه نبایستی خروجی برق قطع شود یعنی در مراکزی که مصرف کننده برق می باشند نباید به هیچ عنوان خاموشی صورت گیرد. در چنین حالتی یو پی اس ماژولار بهترین عملکرد را نسبت به سایر تکنولوژی یو پی اس ها ارایه می دهد و این امر به دلیل آنست که وقتی به هر دلیلی یکی از ماژول های یو پی اس از کار افتاد، یو پی اس قادر است با سایر ماژول ها به کار عادی خود ادامه دهد ولی بهترین حالت آن است که برای بالا بردن ضریب اطمینان خروجی دو یا چند دستگاه یو پی اس را به صورت پارالل نصب و راه اندازی نمود. این فنآوری توسعه سیستم های ماژولار با توجه به تقاضای مشتریان برای دسترسی به بالاترین قابلیت دسترسی به برق، ساخته شده است.

صرفه جویی در هزینه ها و دسترسی و توسعه پذیری و ارتقا پذیری، کنرل آسان و انعطاف پذیری بیشتر از مزایای منحصر بفرد یو پی اس های ماژولار می باشد.ارسال نظر