کدام یو پی اس آلمانی برای خرید بهتر است؟

از جمله یو پی اس های خارجی مورد کاربرد در ایران، یو پی اس های آلمانی می باشند که استفاده از آنها در سیستم های اداری و صنعتی گزینه مناسبی می باشند.

یو پی اس آلمانی
یو پی اس آلمانی

کدام یو پی اس آلمانی برای خرید بهتر است؟

از جمله برندهای یو پی اس آلمانی معتبر مناسب برای خرید می توان به Efekta  , ABB   , Siemens اشاره نمود که در ادامه توضیحاتی پیرامون هر کدام ارایه می گردد:

  • یو پی اس ABB

یو پی اس های ABB برای حل مسائل مربوط به کیفیت برق جهت تجهیزات تجاری و صنعتی طراحی شده اند.

ABB با نگرش حمایت از صنعت در زمینه نوآوری و فنآوری، محافظت از قدرت برق را در بسیاری از سازمان های اصلی جهانی که کار مداوم تولید ، برنامه های کاربردی IT و ارتباطات حیاتی در مقیاس جهانی را ارایه می دهند تضمین می کند. ABB با استفاده از برنامه های کاربردی از اتاق های کامپیوتری تا مراکز داده بزرگ و حفاظت کامل از خطوط صنعتی،  را با استفاده از تکنولوژی UPS با ولتاژ مناسب برای هر نیاز – از چند کیلووات تا کاربردهای بسیاری از MW و طیف گسترده ای از ولتاژها- را عرضه می کند.

کمپانی ABB رهبر فنآوری پیشرو در شبکه های برق، محصولات الکتریکی، اتوماسیون صنعتی و رباتیک است، و در زمینه های برق، صنعت و حمل و نقل و زیرساخت در سطح جهانی خدمات خود را به مشتریان ارایه می دهد. ABB مرزهای تحرک الکترونیکی را برای کمک به یک آینده ی پایدار تحکیم می کند. ABB با دارا بودن نمایندگی در بیش از ۱۰۰ کشور جهان فعالیت می کند.

از جمله یو پی اس های این برند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

یو پی اس تک فاز PowerValue 11T G2 تا ۳۰ کیلو وات

یو پی اس آنلاینPowerLine DBA

یو پی اس DPA UPScale ST80

یو پی اس DPA UPScale ST120

یو پی اس PowerWave 33

یو پی اس صنعتی PCS100 UPS-I

یو پی اس صنعتی ABB
یو پی اس صنعتی ABB

 

  • یو پی اس EFFEKTA

کمپانی EFFEKTA با سابقه طولانی فعالیت در بازار یو پی اس و تجهیزات مربوطه برای به دست آوردن قابلیت اطمینان و کیفیت همواره در تلاش و رقابت بوده است و در حال حاضر یکی از تولید کنندگان برجسته یو پی اس در آلمان محسوب می گردد. پیشرفتهای این شرکت، مدیون توسعه و استفاده از فنآوریهای نوآورانه است.

یو پی اس های EFFEKTA در بسیاری از شرکتهای معروف و مراکز تجاری بزرگ و کارخانجات مورد استفاده واقع شده است. نظیر شرکت حمل و نقل شهری برلین

محدوده محصولات این کمپانی؛ باتری، یکسو کننده ها، مبدل، منبع تغذیه بی وقفه یو پی اس برای تجهیزات مختلف و یو پی اس های تجهیزات مخابراتی و اپراتورهای شبکه بی سیم را شامل می گردد. و در حال حاضر نیز این محدوده با تولید محصولات فتوولتائیک خورشیدی و روشنایی LED تکمیل شده است.

برخی از مدل های یو پی اس عبارتند:

VI-SY-333 (IEC 62040-3) 600-1200 VA

VI-SY-333 (IEC 62040-3) 400-2000 VA

VI-SY-333 (IEC 62040-3) 800 VA

  • یو پی اس Siemens

زیمنس یک نیروگاه جهانی است که در زمینه برق، اتوماسیون و دیجیتال سازی تمرکز دارد. زیمنس یکی از بزرگترین تولید کنندگان فناوری های صرفه جویی در مصرف منابع و صرفه جویی در منابع انرژی است که پیشگام سیستم های تولید و انتقال انرژی و همچنین تشخیص پزشکی می باشد. در زمینه زیرساخت ها و راه حل های صنعت، تولید منابع بدون وقفه ، یو پی اس و متعلقات  ups نقش پیشگام را ایفا می کند.

یو پی اس های زیمنس
یو پی اس های زیمنس

برخی از مدل های یو پی اس Siemens عبارتند:

یو پی اس صنعتیSITOP DC -MODUL 6A DC 24V

یو پی اس SITOP UPS1600  Siemens

یو پی اس Siemens 6EP4137-3AB00-2AY0

یو پی اس  Siemens 6EP4137-3AB00-1AY0

یو پی اس  Siemens 6EP1931-2EC31

برچسب گذاری توسط , , ,