یو پی اس برای کولرگازی

یو پی اس برای کولرگازی

یو پی اس برای کولرگازی

کوارهای گاز امروزه در بسیاری از ااکن حتی در شهر های غیر گرمسیری و حتی در بسیاری از خانه های مردم دیده میشود.

کیفیت سرمایشی بسیار بالای این وسایل و عدم افزایش رطوبت محیط و مکانیزمهای کنترل و هوشمند آن انرا به یک وسیله سرمایشی و البته گرمایشی ایده آل تبدیل کرده است.

در مقایسه با وسایل سرمایشی  و یا گرمایشی صرف، کولر گازی از راندمان حرارتی بسیار بالایی برخوردار است و تقریبا بیش از ۷۰% انرژی دریافتی را به بار گرمایشی و سرمایشی تبدیل میکند.

اینورتر در کولر گازی

با استفاده از تلکنولوژی اینورتر در کولرهای گازی جدید، امکان افزایش گرید انرژی این وسایل به A فراهم شده است و اکنون استفاده از یک کولر گازی حتی در شهرهای غیر جنوبی و غیر مرطوب نیر دارای صرفه اقتصادی و صرفه آسایشی زیادی است.

امروزه تفاوت برق مصرفی بین کولر گازی و کولر آبی در شهری مانند تهران کمتر از ۱۰۰ هزار توان در ماه است.

این در حالی است که صرفه اقتصادی گرمایشی این وسایل در زمستان بسیار بالا است و پرت حرارتی آن در مقایسه با وسایلی مثل شومینه و بخاری ها ناچیز است.

برق مصرفی یک کولر گازی حدود ۱٫۵ کیلو وات یا کمتر است که به راحتی توسط یک یو پی اس انرژی مورد نیاز برای ۴ ساعت کار آن تامین میشود.یو پی اس برای کولرگازی

برای مصارف خانگی و برای وسایلی مانند کولر گازی بهتر است از یک یو پی اس حداقل ۲۰۰۰ ولت آمپر و از نوع آنلاین اینتراکتیو استفاده شود.یو پی اس برای کولرگازی

مدت زمان ذخیره

یو پی اس برای کولر گازی می تواند کارایی آنرا بسیار بهبود بخشد. با توجه به توان مصرفی نسبتا زیاد کولر گازی، در صورتی که انرژی مورد نیاز کار کولر در نصب بار سرمایشی آن(مقداری که معمولا آسایش حرارتی کافی در شهرهای غیر جنوبی فراهم میآورد) برای مدت ۴ تا ۸ ساعت در مواقع غیر مصرف پیک در یو پی اس ذخیره شود، امکان استفاده از آن برای کولر گازی بدون مصرف برق خیلی زیاد وجود دارد.

بعلاوه امکان استفاده از سرمایش با کیفیت کولر گازی نیز به این روش میسر میشود.

هزینه برق مصرفی بیشتر یک کولر گازی با تلفات هنگفت حرارتی یک کولر آبی و انتقال آلودگی محیط بیرون به خانه قابل مقایسه است.

استفاده از یک یو پی اس برای کولر گازی، استفاده از آنرا بمراتب به صرفه تر می نماید.