یو پی اس فرپام

یو پی اس فرپام

یو پی اس فرپام از سری تولیدات شرکت فراز پنداران آریا موج بوده و این گروه صنعتی تولید ‌کننده یو ‌پی ‌اس‌ های تک ‌فاز در ایران می باشد. نمایندگی رسمی محصولات شرکت دلتا انرژی سیستم سوئیس و AEG آلمان از فعالیت های دیگر این مجموعه است.

یو پی اس فرپام

یو ‌پی ‌اس فرپام تاکنون بالغ بر kVA 10,000 برای مراکز مالی و تجاری، واحدهای صنعتی، مجموعه های نظامی، سازمان های مخابراتی، مراکز بیمارستانی و پزشکی و … پیاده سازی و نصب شده است.

فرپام با در اختیار داشتن کارشناسان فنی توانا و همچنین بیش از شصت نمایندگی در اقصی نقاط کشور قادر است نگهداری و پشتیبانی یو ‌پی ‌اس‌ های خود را در سراسر کشور انجام دهد.

همچنین یو پی اس فرپام بعنوان یکی از شرکت ‌های پیشتاز و فعال صنعتی مفتخر است که با هدف کارآفرینی و جلوگیری از خروج ارز از کشور، اقدام به راه‌اندازی خط تولید باتری ‌های سرب/اسید (VRLA) با ظرفیت چهارصد هزار بلوک باتری در سال نماید و در حال حاضر  باتری‌ های ۱۲ ولت ۵/۴ الی ۲۰۰ آمپر ساعت و ۲ ولت ۱۰۰ الی ۳۰۰۰ آمپر ساعت به مشتریان عرضه می گردد. عرضه و نصب انواع یو ‌پی ‌اس، استابلایزر، دیزل ژنراتور و رکتیفایر از اهم فعالیت های کمپانی فرپام است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *