یو پی اس ام جی ای

اطلاعات کاملی در مورد یو پی اس ام جی ای / شرکت یو پی اس MGE از جمله تولید کنندگان بسیار موفق در زمینه یو پی اس می باشد. محصولات این شرکت در سه گروه اصلی MGE Galaxy 3500، MGE Galaxy 4000, MGE Galaxy 5000, MGE Galaxy PW و گروه محصولات MGE EPS 7000 and MGE EPS 8000  ارائه میشوند.

در مورد تاریخچه این شرکت هم میتوان گفت این شرکت در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت  (EATON) خریداری شده و شرکت ایتون به اولین تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان مبدل شد و پس از آن شرکت یو پی اس APC در سال ۲۰۱۰ نسبت به خرید کل سهام شرکت MGE اقدام نمود بر این اساس در حال حاضر یو پی اس های شرکت MGE  اکنون در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک و APC تولید میشود و از پرفروش ترین یو پی اس های کشور امریکا و اروپا محسوب میشود.  یو پی اسهای کوچک و با توان کمتر از ۱۰۰۰۰ ولت آمپر این شرکت بسیار خوب و  جزو پر فروشترین ها هستند.

یو پی اس ام جی ای ( یوپی اس MGE )

مجهز به یورتهای یو اس بی، ۴ عدد  یورت خروجی برق برای مصرف کننده و با سیستم خنک کننده دابل فن هستند و بصورت ایستاده و خوابیده طراحی و ساخته میشوند.

یو پی اس ام جی ای (صنعتی و سه فاز) :

یو پی اسهای صنعتی ام جی ای در محدوده توان ۳۰۰ تا ۱۱۰۰ ولت آمپر تولید میشوند که با ورودی سه فاز ۴۸۰ و ۶۰۰ ولت تطابق دارند.

سایر مدل های یو پی اس ام جی ای :

یو پی اس MGE Galaxy 3000

MGE Galaxy 3000 اولین مرکز داده در جهان است که سیستم برق اضطراری را به طور خاص برای برنامه های کاربردی سطح متوسط ​​شرکت طراحی شده است. خانواده Galaxy 3000 شامل واحدهای موجود در قدرت از ۱۰ تا ۳۰ کیلو وات است و برای سازگاری با بارهای نوع کامپیوتر غیر خطی بهینه شده اند. Galaxy 3000 20 KVA و واحد ۳۰ KVA …


یو پی اس MGE Galaxy 3000یو پی اس MGE Galaxy 3500

حفاظت سه فاز فشرده با بهره وری عالی و راندمان بهینه ای، مخصوصا برای مراکز داده کوچک و نیاز به محیط های صنعتی سازگار است. با سیستم باتری ماژولار، MGE Galaxy 3500 دارای حفاظتی قدرتمند برای ورودی / خروجی ۲۰۸V در محدوده ولتاژ ۱۰ kVA – 30kVA می باشد. Galaxy 3500 MGE جایگزین Galaxy 3000 MGE می شود …


یو پی اس MGE Galaxy 4000یو پی اس MGE Galaxy 4000

Galaxy 4000 MGE دارای حفاظت قدرت سه فاز قوی برای مراکز داده و نرم افزارهای صنعتی و صنعتی می باشد. سازگاری و قابلیت پذیری خط تولید محصولات Galaxy MGE با مقادیر قدرت از ولتاژهای ۴۰kVA-225kVA و ولتاژ ورودی ۳ فاز ۲۰۸V، ۴۰۰V، ۴۸۰V و ۶۰۰V بی نظیر است. MGE Galaxy 4000 محبوب است …


یو پی اس MGE Galaxy 5000

MGE Galaxy 5000 تکنولوژی را ارائه می دهد که عملکرد و قابلیت اطمینان را افزایش می دهد. تکنولوژی آنلاین به طور کامل جداسازی و محافظت در برابر همه اختلالات کیفیت قدرت است. مدیریت هارمونیک upstream اجازه می دهد تا نصب و راه اندازی سازگار سازگار و تنظیمات انعطاف پذیر برای حتی طرح های پر تلاش ترین.


یو پی اس MGE Galaxy PWیو پی اس MGE Galaxy PW

MGE Galaxy PW سنتی قدرت ۳ فاز را با اطمینان از خانواده محصول MGE ارائه می دهد. MGE Galaxy PW ایده آل برای مراکز داده، کوچک و متوسط، مراکز داده، امکانات و حمل و نقل، فن آوری تبدیل دوطرفه در خط برای انزوا واقعی بین ورودی و خروجی ارائه می دهد.


یو پی اس MGE EPS 7000یو پی اس MGE EPS 7000

حفاظت از قدرت یو پی اس ۳ فاز MGE EPS 7000 به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مراکز داده، متوسط ​​و بزرگ، ساختمان ها و محیط های بحرانی مأموریت طراحی شده است. MGE EPS 7000 مدیر UPS برتر با امکانات کامل دسترسی به جلوی و تمامی موارد مهم اجزای قابل استفاده قابل دسترسی در عرض چند دقیقه نه ساعت.


یو پی اس MGE Comet

MGE Comet – حفاظت از عملکرد ۳ فاز برای کاربردهای صنعتی، کنترل خودکار و فرآیندهای تولید بحرانی. Comet برای حفاظت از تجهیزاتی که حساس به رابط را از طریق فن آوری دوبرابر تبدیل در خط، فیلتر دوگانه در ورودی و خروجی ارائه می دهند، برای محافظت در برابر تداخل رادیویی برق، محافظت می شود.


یو پی اس MGE EPS 8000یو پی اس MGE EPS 8000

MGE EPS 8000 555-1125kVA ارائه می دهد قدرت ۳ قدرت فاز حفاظت. MGE EPS 8000 انتخاب اصلی در بازار مرکز داده بزرگ با معیار آن در کیفیت و در دسترس بودن، از ۵۵۵ تا ۱۱۲۵ کیلو وات در یک جعبه واحد است. با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ۱۲ پالس رکتیفایر و اینورتر، محدودیت اعوجاج هارمونیک کل کمتر از ۵ درصد است.


یو پی اس Galaxy VXیو پی اس Galaxy VX

Galaxy VX یک کارآمد، مقیاس پذیر، حفاظت از سه فاز از ۵۰۰kVA به ۷۵۰kVA، با حالت های عملیاتی انعطاف پذیر، برای امکانات بزرگ، مراکز داده، و برنامه های کاربردی حیاتی کسب و کار است. کهکشان VX UPS یک سری از راه حل های Schneider Electric Galaxy V سری برای مرکز داده و برنامه های کاربردی صنعتی است.


یو پی اس Galaxy VMیو پی اس Galaxy VM

Galaxy VM یک باتری قدرتمند ۱۶۰-۱۱۲۵kVA-480V و ۱۶۰-۱۰۰۰kVA 400V 3-phase UPS است که به طور یکپارچه به مراکز داده، نرم افزارهای کاربردی صنعتی و صنعتی متصل می شود. کهکشان VM تکنولوژی پیشرفته تکنولوژی را برای کاهش هزینه های انرژی از طریق رتبه بندی بسیار بالا بهره وری و حالت جدید ECOnversion نوآورانه استفاده می کند.

برچسب گذاری توسط ,